Denge Banyoya Hoş geldiniz

Hakkımızda

1990 yılında Maltepe-İstanbul’da yapı malzemeleri perakende sektöründe faaliyete başlayan Hacegan Gıda Tekstil ve İnş. Mlz. Ltd. Şti. ticaret hacminin genişlemesi ile 1997 yılında Anadolu yakasındaki tüm perakende müşterilerine toptan dağıtım hizmetine başlamıştır. Şirketimiz halen Anadolu ve Avrupa yakasındaki müşterilerine  yaygın pazarlama ve sevkıyat araçları,uzman ve dinamik personelden oluşan kadrosu ile müşterilerine kaliteli hizmet sunmak için gayret göstermektedir.
 
Şirketimiz 2006 Ocak ayında rezervuar iç takımı konusunda 25 yıldır ülke içinde ve dışında markasını ve kalitesini ispat etmiş sektöründeki tüm firma ve çalışanların bildiği; yurtiçi ve yurtdışındaki en önemli kalite bölgelerine sahip DENGE Rezervuar İç Takımlarının marka, makine teçhizat ve üretim hakkını satın alarak büyük bir atılım yapmıştır.
 
Denge markası ile Anadolu vilayetlerindeki ana dağıtıcı ve toptan satış bayi ağını genişletmeye devam eden firmamız yapı malzemeleri üretiminde ve toptan dağıtım ağında günümüz koşullarının tüm destek ve ihtiyaçlarını kaliteli ürün çeşitleriyle müşterilerinin alım ve satış koşullarına uygun imkânlar sunarak ürün sevkıyatını zamanında, tam ve sorunsuz tamamlamak satış sonrası hizmet desteğini eksiksiz yerine getirmek şirket politikalarımızın başında gelmektedir.
 
Ülkemizde Rezervuar İç Takım, Banyo Aksesuar, Klozet Kapağı ve Banyo Dolabı üretimindeki lokomotif görevini Rezervuarlar, Akrilik Küvet ve Duş Tekneleri, Armatür, Musluk, Sarı Mamul ve Tesisat Malzemeler, Sifonlar, Duş Setleri ve Çelik Örgülü Su Boruları üretiminde de sürdürerek en ileri teknoloji ile üretilen DENGE ürünlerini müşterilerine kalite kontrol sistemlerinden geçerek satış sonrası hizmet desteği ve garantisi ile sunan DENGE çalışanları ve yönetimi sizi hayal ettiğiniz güzellikteki banyolara kavuşturacak tasarımlarda da ilk aklınıza gelecek marka olmayı hedef edinmiştir.
 
 
Üretim portföyündeki mal ve hizmetleri müşterilerine ulaştırmada kaliteyi ve hızlı hizmeti prensip edinen ürün ve hizmetleri geniş kitlelere ulaştıran, toplumsal sorumluluğun bilincinde değerlerine sadık, güvenirliği, kalite yönetimi, yaygın hizmet ağı, ürün çeşitliliğinde öncülüğü, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen bir şirket olmaktır.
 
Müşterimize yapı sektörü içindeki tüm ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmaktır.
 
  • Ticari Ahlaka sahip
  • Güvenilir ve Adaletli
  • Üretici
  • Karşılıklı Saygı
  • Sorumluluğun Bilincinde
  • Müşteri Odaklı Hizmet Sunumu

Kategoriler