Aşağıda belirtmiş olduğumuz iade şartlarına uyan tüm ürünlerinizi, kargoyu teslim alma tarihinden itibaren 14 gün içinde herhangi bir ücret ödemeden değişim yapabilir veya iade edebilirsiniz.

 1. Ürünlerinizi orijinal kutu veya ambalajı ile iade etmelisiniz.
 2. Orijinal kutusu zarar görmüş veya üzerine koli bandı yapıştırılmış ürünlerde iade veya değişim işlemi yapılmamaktadır.
 3. İade ve değişim işlemleri için mutlaka bize bilgi vermeniz gerekmektedir. İade ve değişim talebi açılmamış siparişler kabul edilmemektedir. Siparişlerim sayfasından iade etmek istediğiniz siparişte bulunan “İade veya Değişim Talep Et” butonuna tıklayarak açılan formu eksiksiz doldurun.
 4. Mobilya ürünlerinin kurulumu yapılmadan önce herhangi bir hasar veya hata olup olmadığının kontrol edilmesi gerekir. Kurulum yapılan mobilya ürünlerinde iade veya değişim yapılmamaktadır. Kurulumdan sonra çıkan hasarlı veya eksik parçalar için parça gönderimi yapılmaktadır.
 5. Kişiye özel üretilen, son kullanma tarihi olan veya tek kullanımlık ürünler (sticker, duvar kağıtları) için iade veya değişim işlemi yapılmamaktadır. Tek kullanımlık ürünleri, ambalajını açmadan iade edebilirsiniz.
 6. Kullanılmış ürünlerin iadesi yapılmamaktadır.
 7. Size gelen faturanın ön yüzünde bulunan iade formunu eksiksiz doldurup ürünle birlikte iade etmeniz gerekir. Faturanız size ulaşmadıysa siparişlerim sayfasından Fatura Örneği İstiyorum butonuna tıklayarak faturanızı talep edebilirsiniz.
 8. Şirket adına fatura kesilen siparişler için iade işlemi yapılırken mutlaka iade faturası kesilmesi gerekmektedir. İade faturası kesilmeyen gönderiler teslim alınmamaktadır.
 9. Hasarlı veya eksik parçası olan mobilya ve avize ürünlerinde eksik parçaların gönderimi yapılabilmektedir.
 10. Ürününüz bize veya tedarikçimize ulaştığında kontrol edilecek ve iade koşullarına uygun olması durumunda ücret iadesi veya değişim işleminiz yapılacaktır.
 11. İade veya değişim talebinizi İade ve Değişim Taleplerim sayfasından takip edebilirsiniz. İade şartlarına uymayan gönderiler kabul edilmeyecek ve geri gönderilecektir.

Kategoriler