Teslimat Bilgisi

500 TL ve üzeri tüm siparişlerde Ücretsiz Standart Teslimat

Dengebanyo.com’dan satın alırken, ödeme işlemi sırasında 500 TL veya daha fazla harcadığınızda size Ücretsiz Standart Teslimat Seçeneği sunulur.

Teslimat SSS

Teslimatım ne kadar sürer?

Ürününüzün boyutuna bağlı olarak paletsiz ürünleriniz teslimat 1-3 gün sürer ( coğrafi kısıtlamalar geçerli değildir ). Ürün paletlenmişse, mallarınızın teslim süresi 4-6 gün sürer. Diğer ayrıntıları asağıda sizinle teyit edeceğiz.

Siparişim ne zaman gönderilecek?

Tüm siparişleri mümkün olan en kısa sürede göndermeyi hedefliyoruz. çoğu durumda aynı gün kargo yapılır. Siparişiniz tedarik edildikten, paketlendikten ve gönderildikten sonra, size siparişiniz için takip detayları ile birlikte bunu onaylayan bir e-posta göndereceğiz. Resmi Tatiller hariç siparişlerin yalnızca pazartesinden cumaya gönderildiğini lütfen unutmayın. Hafta sonu veya resmi tatil günlerinde verilen siparişler bir sonraki iş gününde gönderilir. Cumartesi veya pazar günleri kargo göndermediğimizi lütfen unutmayın.

Bir şey geldi ve ürünüm geldiğinde orada olamayacağım?

Teslim ettiğimiz tüm ürünler için bir imza gerektirir. Bu bir sorunsa lütfen mümkün olan en kısa sürede 0216 421 35 27’i arayarak bize bildirin ve teslimatı daha uygun bir güne yeniden denemeye çalışacağız, lütfen kuryenin teslimatı yeniden düzenlemek için bir ücret talep edeceğini unutmayın.

Ürünümü satın aldım montaj yapıyormusunuz?

Sadece istanbul bölgesinde montaj hizmetimiz bulunmakta olup montajını yapmış olduğumuz ürün grubu banyo dolaplarıdır.

Siparişimi deponuzdan teslim alabilirmiyim?

Evet, siparişinizi verirken ödeme adımına gelmeden önce deponuzdan teslim alacağım seçeneğini seçin, siparişiniz hazır olduğunda bildirmek için sizinle iletişime geçeceğiz. Acilen siparişinize ihtiyacınız varsa lütfen bizimle iletişime geçin, bunu bir kaç saat içinde hazırlayabiliriz.

Depo çalışma saatlerimiz pazartesinden cumartesiye 09:00 – 19:00 saatleri arasındadır.

Kategoriler